יצירה עברית , חיים שריר

פיתוח


 

עם הצלחת השיווק לחו"ל של מספר סדרות בהפקתו של חיים שריר, התמקד שריר בשנים האחרונות בפיתוח סדרות דרמה העונות על הביקוש ההולך וגדל לתכנים המפותחים בישראל ומתאימים לשידור או הפקה בחו"ל.

 

שילוב של נסיון ארוך, הבנה מעמיקה בצרכי המדיות בתחום הדרמה והכרות מעמיקה עם היוצרים הראויים בארץ, יצרה "חממה" יוצאת דופן ב"יצירה עברית" שהניבה מספר רב של תכנים המעובדים לסדרות אשר יופקו עבור גופים משדרים ברחבי העולם. החומרים הנבחרים המוצעים והמפותחים נדרשים לעמוד בקריטריונים של איכות, מקוריות, חדשנות ואוניברסליות.

 

שריר מאתר ויוזם רעיונות ומפתח אותם עם יוצרים מקצועיים בולטים בכמה שלבים, החל מ"בייבל" מתורגם ומוכן לפיצ'ינג מקצועי ואטרקטיבי, דרך תסריטי פיילוט ועד לכתיבת עונות שלמות והפקתן ביחד עם שותפים בחו"ל.

 

תהליך הפיתוח ממומן ומאפשר ליוצרים התפנות לצורך תהליך הפיתוח ככל הנדרש בכל שלב. בנוסף, היוצרים שותפים לבעלות על החומרים ולפירות שיניב הפרוייקט שיצרו.

 

ניסיונו והבנתו מאפשר לשריר לכוון להגדיר את הז'אנר והשפה הנרטיבית והקולנועית עם הקפדה על מציאת דרכי ביטוי חדשות, ומאפשר לו לכוון את הכותבים ולעבד את הערות ובקשות מזמיני החומרים בחו"ל באופן שהחומר יותאם במלואו לדרישות המדיות מחד, ולחזון היוצרים, מאידך.

 

יוצרים מקצועיים בלבד המעוניינים להציע חומרים העונים על הצרכים שלעיל לצורך פיתוחם לחו"ל, מוזמנים לפנות לחיים שריר בטלפון 054-6707970 או לשלוח תקציר בלבד לאימייל

 

chaim@sharir.name

 

hs-300px