יצירה עברית , חיים שריר

DramaTeam


 

חיים שריר ומוש דנון הינם שני מפיקים ישראליים בכירים המהווים חלק מעמודי התווך של תעשית הקולנוע והטלויזיה בישראל כולל שירות כיו"רים איגוד המפיקים ויו"רים של האקדמיה לקולנוע (דנון נבחר לאחרונה כיו"ר האקדמיה).
 

מאחורי שניהם עשרות שנות יצירה והפקה באיכות הפקתית וסיפורית גבוהה של  סרטי קולנוע וסדרות דרמה אשר זכו לפרסים ולהערכה בינלאומית כולל מועמדויות לאוסקר לסרט הזר ופרסים לסרט הטוב או לסדרה הטובה של האקדמיה לקולנוע והפסטיבלים בסאנדנס, קרלובי וארי, מונטה קרלו, ירושלים, חיפה ועוד. היום הם ממובילי ענף סדרות הדרמה  המיוצאות בהצלחה מישראל לכל העולם ביניהם רבים מסדרותיהם,  ביניהם  "בטיפול" "בני ערובה", "אלנבי", "30 שח לשעה", "הבורר", "האמת הערומה" ו"האקס המיתולוגי", שודרו או נרכשו להפקה ושיתופי פעולה ברחבי העולם.
 

מתוך הסכמה על הצרכים החדשים מול השינויים המתרחשים בתחום התוכן המתוסרט המגיע אל המסכים השונים ישירות אל הצופה במדיות והרגלי צפייה משתנים, החליטו השניים לפני למעלה משנתיים לאחד כוחות בפיתוח והפקת SCRIPTED TV DRAMA SERIES והקימו את drama team.
 

DT מפעילה כבר למעלה משנתיים "חממת יצירה" המאתרת את מיטב הרעיונות והיוצרים בישראל ועוסקת בעיבוד רעיונותיהם הראשוניים ליצירות טלוויזיוניות אטרקטיביות. מוש ושריר מאמינים בגיבוש החבילה כולה (יוצרים, מפיקים, מפיצים ותחנות שידור) כבר מתחילת הפיתוח הראשוני ללא קשר לטריטוריה גאוגרפית ושיתוף כל הנוגעים בדבר ליצירת סדרות משובחות ובולטות באיכותן בכל טריטוריה אליהן הן מיועדות.
 

תוצרי הפיתוח שלהם הינם בייבלים ותסריטים לסדרות ממגוון ז'אנרים אשר רבות מהן שודרו בהצלחה בגרסת מקור או כרימייק, ביניהן בטיפול, בני ערובה, הבורר, אלנבי, האמת העירומה, האקס המיתולוגי, 30 ₪ לשעה ומספר יוצא דופן של רעיונות המפותחים בימים אלו עם מספר רב של מפיצים, מפיקם, גופי שידור וכותבים באירופה ו/או בארה"ב (ביניהם: JERUSALEM" "THE PLAYER" "MASSADA" "FERRIES WHEEL"  "MINIMUM WAGE   ועוד).
 

הפרוייקטים המבשילים לכלל הפקה יכולים להיות מופקים ע"י שריר ודנון אשר ניסיונם מאפשר להפיק את הפרוייקטים ביעילות תוך שמירה על איכות ומקוריות היצירה וחזונם של יוצריה, ובתקציבים מתחרים ביחס לתקציבי ההפקה הנהוגים באירופה. במקרים של התקשרויות אחרות, החומרים יכולים להיות מופקים ע"י רוכשי התכנים, בהתאם לשפת הסדרה והשוק אליהם היא מיועדת.
 

שריר ודנון ישמח לקבל כל הצעה לפיתוח סדרה, אבל יבחרו רק את הראויות ביותר.
 

logo-DramaTeam-300px